Ugyan október 27-én már Orbán Viktor miniszterelnöktől jelképesen megkapta az első Agrár Széchenyi Kártyát egy rábapatyi mezőgazdasági vállalkozó, azonban csütörtökön, Győrváron ünnepélyes keretek között is átadták ezt. Az eddigi tapasztalatok szerint nagyszámú érdeklődés kíséri az új formátumú hitelt a vállalkozások és a családi gazdálkodások részéről. Ugyanúgy működik, mint a hagyományos Széchenyi kártya, vagyis a vállalkozások árbevételének 35%-át igényelhetik, azonban újdonság, hogy ezt a hitelt új vállalkozások is kérhetik, ez esetben üzleti tervet kell készíteni, és ez alapján ítélik meg a támogatást.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!