Győrben ítélték el a szombathelyi hajléktalan férfit

Rongálás miatt öt hónapos börtönbüntetést szabott ki a győri bíróság arra a szombathelyi férfira, akit a vasi megyeszékhelyen fogtak el pénteken. A szombathelyi Petőfi Sándor utcában igazoltattak a rendőrök pénteken egy helybéli hajléktalan férfit. Az előállításakor kiderült, hogy ellene a Győr-Moson-Sopron Megyei Bíróság Bv. Csoportja elfogatóparancsot adott ki, mert a Győri Városi Bíróság jogerős határozatával társtettesként elkövetett rongálás vétsége miatt öt hónap börtönbüntetésre ítélte. A férfit még aznap este átadták a szombathelyi büntetés végrehajtási intézetnek – közölte a vasi rendőrség.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek