Affér a kocsmában

Megütött és többször megrugdosott egy szombathelyi férfit egy csehimindszenti személy pénteken délután Csipkereken a helyi kocsmában. A sértettet mentővel szállították a Markusovszky kórház ügyeletére. A csipkereki Rákóczi utca alatti italboltban történt afférról a kocsmát üzemeltető hölgy tett bejelentést a rendőrségen. A verés kora este történt, a csehimindszenti lakos előbb egy ütéssel a földre vitte, majd többször megrugdosta a sértett szombathelyi férfit, akit kivizsgálásra mentő szállított a megyei kórház ügyeletére. Az elkövetőt nem tudták kihallgatni, annyira részeg volt. Az ügyben büntetőeljárás kezdeményezett a rendőrség.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek