Miniszteri látogatás Szentgotthárdon

A Szlovén Köztársaság Határon Túli Szlovének Hivatalának valamint a Kulturális tárca minisztere a hétvégén Szentgotthárdra látogatott. A miniszter a Szlovén Köztársaság budapesti nagykövete, valamint szentgotthárdi főkonzulja kíséretében megbeszélést folytatott Huszár Gábor polgármesterrel. Ezt követően közösen elültettek egy hársfát városban. A szlovén kormány ezt a hársfát ajándékozza a rábavidéki szlovének és Szentgotthárd részére Szlovénia önállóságának 20. évfordulója alkalmából. Az ünnepségen közreműködött a Magyarországi Szlovének Szövetségének szentgotthárdi énekkara.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek