Több, mint egymillió négyszázezer forintot fordítottak az elmúlt év végén a farkasfai kultúrház tetőszerkezetének megóvására - számol be a gotthardtv.hu. Az ingatlan felújítása továbbra is napirenden szerepel. Ebben az évben az önkormányzat a vizesblokk kiépítését is szeretné megoldani. A működtetésben a Farkasfa Jövőjéért Egyesület a helyi lakosság támogatását is élvezi, bár idén csak a klubkönyvtár fűtését tudják biztosítani a városrészen lakók faadományaiból. A városrészi önkormányzat folyamatosan jelzi a problémákat. Az év elejére kifogyott a gáztartály is, így az épületben működő rendelőben nincs fűtés. A városi könyvtár korábban saját költségvetéséből mintegy félmillió forint értékben feltöltötte a tartályt, idén azonban forrás erre már nem jutott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!