Az általános iskolában végzős diákoknak lassan dönteniük kell, hol tanulnak majd tovább szeptembertől. A Barabás György Műszaki Szakközépiskola és Szakiskolában először azok a vágyó fiatalok tájékozódhattak, akik az elektrotechnika-elektronika, az informatika, vagy az ügyvitel területén képzelik el jövőjüket. A tájékoztatót követően az intézmény leendő diákjai az érdeklődésüknek leginkább megfelelő szakma gyakorlati részével kötöttek közelebbi ismeretséget. A szakiskolai nyílt napon is nagy volt az érdeklődés, összesen nyolcvanhat diák regisztrált az elektrotechnika-elektronika és a kereskedelem-marketing, az építészet, a gépészet és a könnyűipar szakmacsoportokban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!