Óvd a gyalogost – kampány Vas megyében

Jelentősen megnőtt a gyalogos gázolások száma az elmúlt egy évben. Vas megyében tavaly négy embert halt meg. Emellett minden nyolcadik balesetben sérült meg gyalogos. Idén már egy tragikus kimenetelű és hat sérüléssel járó gyalogos baleset történt. Az ilyen esetek elkerülése érdekében a rendőrség kéri a járművezetőket, hogy mindig fokozott figyelemmel és lassan közelítsék meg a zebrákat, buszmegállókat. A gyalogosoknak pedig fel kell készülniük arra, hogy a szürke időben a sötét ruházat miatt sokkal később veszik észre őket az autósok, mint jó látási viszonyok között.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek