Ebből most nem lett tragédia, de ez nem a sofőrön múlt
- fűzött hozzá mindössze ennyit a rendőrség az augusztus 16-án feltöltött tanulságos videóhoz.A baleset akár végzetes is lehetett volna, csak a szerencsén múlott, hogy mind a négy ember túlélte a figyelmetlen sofőr hibáját. A négysávos úton átnyúló zebrán egy autós megadta az elsőbbséget a gyalogosoknak, a mellette lévő sávban viszont egy másik kocsi a megengedettnél jóval nagyobb sebességgel hajtott és már nem tudott megállni.
A rendőrség azt nem közölte le, hogy pontosan hol történt az eset és a kommentelés lehetőségét is letiltották a videó alatt. Mindössze a bal felső sarokban látható 11-es Főút feliratból feltételezhető, hogy a Budapesttől Tátig tartó szakaszról van szó.