Péntek este látogatott el a köztársasági elnök magánemberként a Weöres Sándor Színház, Ványa bá előadására.
Jordán Tamás és Réthly Attila főrendező, Puskás Tivadar és Hende Csaba fogadta Ádert és feleségét, aki nem sokkal az előadás kezdete előtt érkezett testőreivel.
Áder János Szombathelyen
Mészáros Zsolt
Bizonyára mindezt azért tehette, mert olvasta kritikánkat a Ványa bá darabról Gyalázatos, tétlen, töketlen értelmiség - Ványa bá megmondja 2015. December 04. 21:10 , amihez remek képgalériánk is társul.
Áder János Szombathelyen
Mészáros Zsolt
Az előadás után egy jó órát beszélgetett a színészekkel, majd különösebb feltűnés nélkül beültek az elnöki autóba és el is robogtak a fővárosba.
Áder János Szombathelyen
Mészáros Zsolt
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!