A hatodikról vetette le magát egy fehérvári férfi

Csütörtök reggel tragédiára ébredtek a székesfehérvári Selyem utca lakói. Egy férfi a hatodik emeleten kimászott a tűzlétrára, majd a mélybe ugrott. A puffanás zajára sokan felfigyeltek. A tízemeletes épület aljában található szolárium alkalmazottja megpróbált a segíteni, de a 31 éves férfi azonnal meghalt. A helyiek szerint a férfi az egyik környező utcában lakott. Régóta beteg volt, de gyógyszereit nem szedte –írja a Bors.

A lapnak a közös képviselő beszélt arról, hogy épp kávét főzött, amikor az ablaka alatt megtörtént a tragédia. Az is hozzátette, hogy az eset sajnos nem egyedi, ugyanis nagyon sok az öngyilkosság a városban és előfordult már az is, hogy valakit ő beszélt le a halálos ugrásról.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek