Élő adásban fagyott le az 50 milliós játszma rendszere

A Majkával napi kvízműsorrá átalakult és egyébként a nézettségi versenyben igen előkelő helyen álló 50 milliós játszma ma esti, hétfői adásába igen komoly gikszer csúszott. A versenyzők kiválasztották a "Virágom, virágom" kategóriát, a TV2 számítógép rendszere pedig egyszerűen megadta magát. Hogy Majka mennyire jó műsorvezető jól mutatja, hogy könnyedén siklott át a problémán, ám az ózdi hős hiába próbálta meg átszövegelni a rendszer újraindítását, az csak nem akart üzembe állni. Végül egy reklám és promó blokk jelentette a megoldást. A versenyzőket egyébként nem zökkentette ki a rendszer fagyás, könnyedén fejtették meg, hogy a barátfüle az nem egy virág.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek