Elesett egy 85 éves néni Budapesten, egy órán át senki sem segített neki

Végül egy utcaseprő értesítette a mentőket, akik súlyos sérülésekkel szállították kórházba az idős hölgyet.

Hé, Budapest!

- ezzel a felkiálltással posztolt a Facebookra az Országos Mentőszolgálat, ugyanis megbotlott és elesett az utcán egy bottal járó, 85 év körüli asszony, akinek sokáig senki sem segített tegnap Budapest belvárosában.

"A sérült nő elmászott az első padig, ahova leült, majd (elmondása szerint) több gyalogost is próbált megszólítani, hogy hívjanak neki mentőt, mégsem állt meg senki segíteni" - írják.

A bejegyzés szerint közel egy órát üldögélt így a hidegben, mire végre egy jólelkű köztisztasági alkalmazott felfigyelt az asszonyra és értesítette a mentőket.

"Bajtársaink perceken belül helyszínre értek és csillapították az idős beteg fájdalmát, akit súlyos sérüléssel szállítottak kórházba. Mielőbbi felépülést kívánunk, a mentésben résztvevőknek gratulálunk!" - zárják a posztot.

Borítóképünk illusztráció, fotó: Pixabay

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek