Az elmúlt 24 órában a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányságra nem érkezett bejelentés személyi sérüléssel járó közlekedési balesetről. Nyugalmasabb nap volt, mert, mint közölték, csak hét, anyagi kárral végződött balesetnél intézkedtek a rendőrök.
Egy 23 éves sofőrt igazoltattak az egyenruhások Sárvár belterületén, akiről az intézkedés során megállapították, hogy úgy vett részt autójával a forgalomban, hogy nem rendelkezik vezetői engedéllyel. Vele szemben – őrizetbe vétele mellett – engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt indult eljárás a Sárvári Rendőrkapitányságon.