A Szombathelyi Járási Ügyészség lopás bűntette miatt emelt vádat azzal a nővel szemben, aki a vád szerint 2022 májusától három hónapon át lopott el arany ékszereket több mint 900 ezer forint értékben egy szombathelyi családi házból, ahol takarítónőként dolgozott.
A nyomozás során 270 ezer forint megtérült, a rendőrök négy darab ékszert lefoglaltak és a sértettnek visszaadtak. A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.