A Vas vármegyei egyenruhások 2023. április 28-án 5 óra és 2023. május 2-án 5 óra közötti időben egy súlyos, három könnyű és tizenegy, anyagi kárral végződött közlekedési balesetnél intézkedtek.
Öt, olyan járművezetőt is igazoltattak, akik szeszes ital fogyasztását követően vettek részt járművükkel a közúti forgalomban. Az egyik gépkocsivezető Kőszegen, anyagi káros közlekedési balesetet is okozott, egy szombathelyi sofőr vezetői engedéllyel sem rendelkezett.
Négy sofőrrel szemben vezetői engedélyük elvétele mellett büntetőeljárást, az ötödik sofőrrel szemben szabálysértési eljárást is indítottak a rendőrök, közölte lapunkkal a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság.