250 millió forintos hiánnyal fogadta el a Vas megyei közgyűlés a jövő évi költségvetési koncepciót. Az előterjesztésben két változat szerepelt: az egyik 500 milliós, a másik 250 milliós deficittel számolt, a képviselők végül az utóbbit fogadták el tartózkodás és ellenszavazat nélkül. Az ellenzéki frakció is támogatta az elképzelést. A gyűlésen elhangzott: az örökösödési illetékfizetés átalakítása 150 milliós veszteséget okoz a megyei büdzsének. A válság hatásai egyébként már az önkormányzatoknál is jelentkeznek: a pénztelenség miatt nem tudnak önerőt biztosítani az előrelépést jelentő pályázatokhoz. A megyei közgyűlés döntött arról, hogy további 5 évig a jelenlegi igazgató, Tilcsik György vezetheti a Vas Megyei Leváltárat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!