Nehezen döntenek az iskolások

Halogatják a jelentkezést a szombathelyi általános iskolások. A diákoknak péntekig kell eldönteniük, hogy melyik középiskolában folytatják tanulmányaikat. Megyénkben 33 középfokú intézmény több mint 150 szakán várják a tanulókat. A jelentkezési lapok kitöltését a legtöbb iskola vállalja, de még ennek ellenére is sokan a jövő hétre hagyják az űrlapok beküldését. A szombathelyi önkormányzat oktatási osztályának munkatársa rádiónknak elmondta, hogy eddig mindössze néhány jelentkezési lap érkezett be hozzájuk. Várhatóan a legtöbb általános iskolás a jövő héten véglegesíti a jelentkezését.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek