Fiktív számlákkal soha fel nem vásárolt gabonát adott el egy betéti társaság a Dunántúlon, ezzel 83 millió forint adóhiány keletkezett. A vizsgálat során kiderült, hogy a társaság képviselője egy 91 éves, állandó orvosi felügyeletre szoruló ember, az ügyeket valójában azonban a bt. egyik kültagja intézte. A nagy értékre elkövetett adócsalás, magánokirat-hamisítás és a számvitel rendjének megsértése gyanúja miatt a nyomozást a Vám- és Pénzügyőrség Nyugat-dunántúli Regionális Nyomozó Hivatala folytatja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!