Alig van érdeklődés az ipari parkok iránt

A szombathelyi önkormányzat néhány éve vásárolt új földterületet a Sárdy-ér melletti területen, a 12 kiparcellázott telek azonban azóta is üresen áll. A jó adottságokkal rendelkező terület iránt leginkább gazdasági válság kirobbanása óta csökkent a kereslet. A Szombathely és Söpte közötti, mintegy 400 hektáros, volt honvédségi területre sincs érdeklődő, így ipari park itt is csak a későbbiekben létesülhet. Gencsapáti önkormányzata 100 hektáros területen szeretne ipari parkot létrehozni, a tereprendezés folyamatban van, a telkeket már most hirdetik, de egyelőre itt sincs komoly érdeklődő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek