Zökkenőmentes évkezdetet várnak a Kanizsaiban

A szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumban a 2009/2010-es tanévben több mint 600-an folytatják tanulmányaikat. Az elmúlt héten megtörtént a tankönyvek kiosztása, valamint a tanárok is felkészültek a jogszabályi változásokra – tájékoztatott Módos Tibor igazgató. Az évnyitót az első tanítási napon, szeptember elsején 8 órakor tartják az intézményben. Az elmúlt időszakban felújítási munkákra is sor került az iskolában, a tornateremhez kapcsolódó mellékhelyiségek, öltözők, zuhanyzók újultak meg. Erre azért is szükség volt, mert a gimnázium tornatermét a tanítási órákon túl is sokan használják.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek