Sopron helyett Szombathelytől indul kelet felé az M9-es autópálya. De Soprontól Szombathelyig is épül legalább egy kétszer kétsávos gyorsforgalmi út – derült ki a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács ülését követően. Balogh József, a tanács elnöke bejelentette, szakmai kritikák is érték a megépült magyar gyorsforgalmi úthálózat kihasználtságát, elsősorban ezért rövidült az M9-es nyomvonala – írja a kisalföld.hu. A két nyugat-magyarországi város közötti kétszer kétsávos gyorsforgalmi út megépítéséről azonban nem tettek le, erre lobbi szervezetet hoztak létre ˝M9 Térségfejlesztési Tanács˝ néven.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!