A Vas megyei iskolák részére több tízezer szórólap érkezett. Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat az összes magyar általános- és középiskolába küldött tájékoztatót a H1N1 vírussal kapcsolatban. A legfontosabb, hogy ha a gyermek belázasodik és köhög, a szülők ne engedjék iskolába. Miután elmúlt a láz, azután is még egy napig tartsák otthon a gyereket, hogy biztosan ne fertőzhesse meg a társait. Szintén nagyon fontos, hogy a gyerekek megtanulják, hogyan kell helyesen használni a zsebkendőt, és azt is, hogy minden egyes orrfújás után mossanak kezet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!