Belehalt sérüléseibe a Szombathelyen elgázolt gyalogos

Kórházba szállították, de már nem tudtak segíteni azon a gyalogoson, akit pénteken, kora este gázoltak el Szombathelyen - tájékoztatott a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság. A baleset a Petőfi Sándor utcában történt egy kereszteződésnél. A gyalogos a zebrán haladt át, amikor elütötték: átesett a kocsin, végül pedig a járdára esett. A mentők a Markusovszky Kórházba szállították a sérültet, de már nem tudták megmenteni az életét. A rendőrség a sofőr ellen büntetőeljárást indított.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek