Felújított kamarateremmel, korszerű világítás - és színpadtechnikával kezdi az új évadot a szombathelyi Mesebolt Bábszínház. Szeptember 12-én, hagyományteremtő szándékkal az AGORA-val és a Szombathelyi Szimfónikus Zenekarral együttműködve kulturális évadnyitó lesz a Fő téren, ahol az érdeklődők a bábszínház várható előadásairól is többet megtudhatnak. Kovács Géza igazgató elmondta, hogy idén is folytatódik a csecsemőprogram, az ifjúsági és felnőtt korosztályt pedig bérletes előadásokkal várják. Ettől az évtől kezdve rendhagyó irodalomórákkal szeretnének nyitni a középiskolák felé. A színház tervei között szerepel, hogy a megszokott zárt termi előadásokon túl minél több külső helyszínen szerepeljenek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!