A Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a körülmények tisztázása érdekében kéri azoknak a gépkocsivezetőknek a jelentkezését, akik 2009. szeptember 4-én pénteken 06 óra 20 perc körüli időben a 86-os számú főúton Kisunyom területén közlekedve látták, amikor egy kisteher-gépkocsi előzése miatt a vele szemben haladó személygépkocsi az árokba hajtott.
Szintén szemtanúk jelentkezését várják a szombathelyi rendőrök.
Szeptember 7-én hétfőn 08 óra 45 perc körüli időben Kőszegen, a Kossuth
Lajos utcában, az Írottkő szálloda előtti zebránál egy gyalogost
személygépkocsi ütött el. A rendőrök kérik azok jelentkezését, akik a
balesetet látták.
Telefon: 107, 06-94-521-037, 06-30/9869-257.