Bucsunál adta fel magát a bankrabló

Kedden délelőtt Oberwarton állt sorba, egy bankban egy 21 éves fiatalember. Azonban amikor sorra került, hirtelen pénzt követelt és azzal fenyegetőzött, hogy felrobbantja a bankot. A férfinél nem volt fegyver, és maszkot sem viselt. A bank munkatársai végül ismeretlen összegű pénzt adtak át neki, amellyel a tettes elmenekült. A rendőrség azonnal megkezdte a körözését, de közben az elkövető feladta magát a bucsui őrsön. A rendőrség tájékoztatása szerint a 21 éves fiatalember pszichés problémákkal küzd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek