Több mint 120, rádiós kódlopóval elkövetett gépjárműfeltöréssel gyanúsítják azt a héttagú bandát, amelynek tagjait a Vas megyei rendőrök és a Nemzetbiztonsági Szolgálat munkatársai Budapesten fogták el – közölte sajtótájékoztatóján Halmosi Zsolt rendőrfőkapitány. A banda a gépjármű-feltörésekhez haditechnikai eszköznek minősülő, Magyarországon nem forgalmazható speciális kódlopókat használt, amelyeket valószínűleg becsempésztek az országba. A szerkezettel vidéki nagyvárosokban és Budapest környékén törtek fel autókat. A bűncselekményekben négy 40 év körüli férfi vett részt, és kiépített orgazdahálózatuk volt. A gyanúsítottak közül hárman előzetes letartóztatásban vannak, bűntársaik szabadon védekezhetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!