Költözik az Ortopédiai és Urológiai Szakrendelés Szombathelyen. A két rendelést hétfőtől a kórház Központi telephelyén érhetik el. Emiatt ma, déli 12 órától a régi helyen a betegfogadás megszűnik. Az új helyen a Sebészeti tömb földszintjén, a megszokott rendelési időkben, a jelenlegi sebészeti szakrendelés melletti rendelőkben fogadják betegeket. A pontos elhelyezkedést tájékoztató táblákon jelölik. A következő mintegy egy hónapban a Rendelőintézet épületén belül a szakrendelések elhelyezésében is változások lesznek, aktuális információt a portán kihelyezett táblán találnak a betegek – tájékoztat a kórház.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!