Véget ért a strandszezon a vasi fürdőkben, sok helyen azonban gazdátlan tárgyakat hagytak maguk után a fürdőzők. A legtöbb strandon gyermekjátékok, papucsok és törölközők kerültek a talált tárgyak közé, azonban volt olyan, aki szemüvegét, napszemüvegét vagy a slusszkulcsát hagyta el strandolás közben. A fürdőkben három hónapig, esetenként fél évig őrzik meg az elhagyott holmikat, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy a márkásabb, drágább ruhákért és az elhagyott ékszerekért, órákért már másnap visszamentek gazdáik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!