„Mormon Segítő Kezek” a falfirkák ellen

Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza 1990 óta van jelen Szombathelyen. A helyi gyülekezet tagjai már korábban is részt vettek olyan tevékenységben, amellyel a városban élőket szolgálták. A misszionáriusok a város önkormányzatának munkatársával egyeztetve, hetek óta végeznek szemétszedést a Joskar-Ola lakótelepen. Ma délelőtt a gyülekezet tagjai a graffitiktól próbálták megszabadítani a Szent Márton, Hunyadi út kereszteződése alatt található aluljáró falait. Az ehhez szükséges vizet a SZOVA Zrt. biztosította. Az önkéntesek már tervezik a folytatást – hangsúlyozta Lázár Gergő Zéta gyülekezeti elnök.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek