Mindszenty-emléktáblát avattak

Szentmisén emlékeztek meg szombaton Mindszenty József elítélésének hatvanadik évfordulójáról Körmend-Horvátnádalján, és emléktáblát állítottak a bíboros tiszteletére. A horvátnádaljai templomkertben felavatott emléktábla a Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány és a Mindszenty Társaság kezdeményezésére készült. Az ünnepségen Juhász Juditnak, a Magyar Katolikus Rádió vezérigazgató-helyettesének a Mindszenty Társaság emlékérmét adta át Lezsák Sándor, a társaság ügyvezetője. A társaság évente három alkalommal ad át emlékérmet azoknak, akik életútjukkal, tevékenységükkel és szellemiségükkel kapcsolódnak a Vas megyében született Mindszenty Józsefhez.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek