A Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. Király utcai irodájában kamatmentes napot tartott szerdán. Az akciót elsősorban azok számára szervezték, akik több havi hátralékot halmoztak fel a szolgáltatóval szemben. Azok, akik tegnap részben, vagy egészben egyenlítették számlájukat, elengedték a kamatot. Összességében közel két és fél millió tartozást rendeztek az ügyfelek - tájékoztatott Kocsis Tóth Ildikó ügyfélszolgálati vezető. Akadt olyan személy, aki 400 ezer forintos hátralékát egyenlítette ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!