A megyeszékhely már eddig is rászolgált erre a címre, ezután pedig még több kerékpárutat használhatnak majd a biciklisek. Már javában tart a Dolgozók útjával párhuzamos bicikliút építése, ami 2400 méteren segíti majd a közlekedést. Szeptember végén a híd építését is elkezdik majd a szakemberek. A 42 méteres hidat nemcsak a kerékpárosok, a gyalogosok is használhatják majd. A szombathelyi önkormányzat egyébként nemrég nyújtotta be egy másik kerékpárút pályázatát, aminek elbírálása október közepén lesz. Ha ez a terv is zöld utat kap, akkor legkésőbb jövő októberben összesen több mint 3,5 kilométer kerékpárúttal gazdagodik a város.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!