Közlekedési fórumot tartottak a Megyeházán ahol a MÁV, a GYESEV és a Vasi Volán vezetői is jelen voltak. A lakosság több, a közlekedéssel kapcsolatos problémát is megosztott a szakemberekkel, akik azt ígérték, hogy megvizsgálják azokat és amint lehet orvosolni is fogják. Többek között szóba került az is, hogy a GYESEV a közeljövőben további 600 km-es Nyugat Dunántúli szakaszt venne át a MÁV-tól. A fórumot életre hívó Vas Megyéért Egyesület elnöke Dr. Horváth Boldizsár elmondta, mind a lakosság, mind pedig a társaságok képviselői hasznosnak ítélték a párbeszédet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!