Kezdődik a vasútfelújítás

Indul a pálya-felújítás Szombathely és Szentgotthárd között. Ma még csak éjszaka, holnaptól azonban már folyamatosan zajlik a vasúti pálya modernizációja. Ezért keddtől egészen november 30-ig egész nap vonatpótló autóbuszok járnak a vasútvonal teljes hosszán. Szeptember 22-én a Szombathelyről Szentgotthárdra az első autóbusz a 19:10-kor induló vonatot, Szentgotthárdról Szombathelyre pedig a 20:35-kor közlekedő vonatot helyettesíti. Az autóbuszok a vasútállomások előtt, illetve az arra kijelölt autóbusz megállóhelyeken állnak meg, Szombathelyen a vasútállomás előtti térről indulnak, illetve oda is érkeznek. Az InterCity vonatok vonatpótló autóbuszai pedig csak Szombathely, Körmend és Szentgotthárd állomásokon állnak meg. A buszokon kerékpár szállítására nincs lehetőség.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek