A jó pálinka itassa magát” a Weöres Sándor Színházban

Ma este 7 órától tűzi műsorára a szombathelyi színház a rendhagyó, ironikus előadást. A darab már tíz éve fut sikerrel, a többi között a Merlin színházban is játszották. Az alkotók annak idején hónapokon keresztül járták a városi kisember mindennapi életének tereit, és az ott gyűjtött beszélgetések, történetek alapján készült el az előadás. A darabban színpadra lép Péter Kata, Senkovics Petra, Bajomi Nagy György, Horvát Ákos, Kálmánchelyi Zoltán, Orosz Róbert és Endrődy Krisztián. Horváth Ákos elmondta: a jeleneteket az élet írta, egy-egy figurában, könnyedén magunkra ismerhetünk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek