Nevelőszülőket keresnek Jánosházán

Augusztus végén adták át Jánosházán azt az intézményt, ahol az öt család számára biztosítanak elhelyezést. Az otthonba állami gondozásba vett gyerekek költöztek, melléjük pályázat útján kerültek a nevelőszülők. Pados Zsolt, a TEGYESZ igazgatója elmondta, az öt családból azonban már csak négy él a házban, mert az egyik pár visszamondta a feladatot, a családfő nem kapott munkát, így visszaköltöztek Makóra. Most jelentkezőket várnak, aki gondoskodnának a nehéz helyzetbe került gyerekekről.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek