Rendőrt hívnak a szabályszegő horgászokhoz

A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége együttműködést köt a megyei rendőrökkel, ugyanis az utóbbi időben egyre több pecás követ el szabálytalanságot. Vaskeresztesen számoltak be tegnap arról, hogy tavaly az ellenőrzések 20%-ában kellett feljelentést tenni, legtöbbször a horgászengedély hiányzott, de a halőrök találkoztak olyannal is, aki tiltott eszközt használt, vagy nem tartotta be a mennyiségi korlátokat. Azért, hogy visszaszorítsák a szabálytalanságokat, a halőrök a vízparton vitás helyzetben a rendőrök segítségét kérik, ezzel próbálják visszaállítani a rendet a Vas megyei horgászterületeken.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek