Óriási az összefogás, sokan segítenek Vas megyéből is az árvízkárosultakon

Folyamatosan indulnak az adományok Vas megyéből az Egyházmegyei Karitász által szervezett gyűjtésből. Tegnap 3 teherautó jutott el észak-Magyarországra. Tartós élelmiszereket, gumicsizmát, a fertőtlenítéshez szükséges mészhidrátot és ásványvizet vittek a rászorultaknak. Mint azt Tuczainé Végvári Marietta az Egyházmegyei Karitász vezetője rádiónknak elmondta, megható a Vas megyeiek segítsége Továbbra is várja a segítséget a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász. Mint megtudtuk az adományokat ezután a plébaniák gyűjtik majd, de szükség van olyan vállalkozókra, akik azokat eljutatják az árvíz sújtotta területekre.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek