Megérkeztek a kőszegiek adományai

A kőszegi önkormányzat és a Kőszegi Plébánia Karitász szombaton gyűjtési akciót szervezett a sajóládi árvízkárosultak megsegítésére. A város több pontján, bevásárló helyeken, a főtéren és a tűzoltóságon folytattak az önkéntesek gyűjtési akciót – olvasható Kőszeg honlapján. A gyűjtésbe bekapcsolódtak a helyi és a hegyaljai tűzoltók is. Szombat éjszaka indult útnak egy magánfuvarozó a több mint tíz tonna tartós élelmiszerrel, fertőtlenítő és tisztítószerekkel, majd vasárnap reggel Sajólád vezetőjének adta át a kőszegiek adományait.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek