Megszűnt a készültség a Rába mentén

A napokban az esőzések miatt magas vízállás alakult ki Szentgotthárdon és Körmenden. A Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság ezért elsőfokú árvízvédelmi készültséget rendelt el. A két település között kisebb kiöntések is voltak, de ezek csak mezőgazdasági területeket érintettek. Mivel elállt az eső, mindkét helyen megszüntették a riasztást. Az előrejelzések szerint hétvégére nem várható nagyobb mennyiségű csapadék. Nádor István igazgató elmondta, hogy Szombathelyen a Gyöngyösben is megemelkedett a vízszint, amely a lukácsházi tározónál akadályozza a munkálatokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek