Ezekben a percekben is zajlik a Vas Megyei Horgász csapatbajnokság. A Gersekaráti Sárvíz tavon. A Vas Megyei Horgász Szövetség tagegyesületeinek csapatai, valamint külföldi partnerszervezetek válogatottjai versenyeznek. Egy csapat 4 felnőtt és egy 21 év alatti utánpótlás korú versenyzőből áll. Délelőtt volt az első forduló, majd a mérlegelést és a felkészülést követően 3órától repültek ismét a vízbe a szerelékek. A csapat bajnokág győztese képviselheti Vas megyét a 2011-es Országos Horgász Csapatbajnokságon. Az eredményhirdetés este fél 8-kor lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!