Tavaly ősszel európai uniós támogatással kezdték építeni Lukácsháza határában a tározót. A hárommilliárd forintos beruházás révén megoldódik Szombathely és a városkörnyéki települések árvízvédelme. A Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság ma délután 4 órától nyílt napra várja az érdeklődőket a Kőszeg felé vezető út mellett, a kőszegfalvi autóbuszmegállóval szemben. Szakmai vezetés mellett, bárki szemügyre veheti az eddig elkészült műszaki létesítményeket, és az építkezés további menetét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!