Újra zavartalan a mobilparkolás

A napokban több autós is panaszkodott, hogy annak ellenére büntették meg őket, hogy ők SMS-ben kifizették a parkolás díját. Vörös Lajos részlegvezető a nyugat.hu-t úgy tájékoztatta, hogy a szolgáltatónak tegnap délután sikerült kijavítania a rendszerhibát, így mától ismételten zavartalanul lehet SMS-sel is rendezni Szombathelyen a parkolást. Továbbá a SZOVA munkatársa arra kérte az autósokat, hogy akik hasonlóan jogtalanul kaptak büntetést jelezzék azt a Kőszeg utcai ügyfélszolgálati irodában.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek