Ingyen vállalná egy szombathelyi cég az augusztus 20-ai tűzijáték megrendezését. Mint azt Farkas Mihály a Kopula 96 tulajdonosa elmondta, nem ért egyet a budapesti tűzijáték ellen folytatott kampánnyal. A rendezvény sok ember megélhetését biztosítja, így annak elmaradása családokat tehet tönkre. Véleménye szerint egy országnak szüksége van az ünnepeire, az augusztus huszadika tüzijáték nélkül olyan lenne, mint a Karácsony karácsonyfa nélkül, így inkább ingyen biztosítják annak megrendezését, a megspórolt összeget pedig felajánlják az árvízkárosultak részére.
Kapcsolódó anyagunk:Tűzijáték: százezernél is többen mondanának le róla az árvízkárosultak javára