Bár az időjárás elég szeszélyes, a tisztiorvosi szolgálat megkezdte a Vas megyei strandok ellenőrzését. Egyelőre nem volt probléma a vizek minőségével. A szakemberek elsősorban a közegészségügyi és higiénés előírások betartására, valamint a fürdők közterületeinek balesetveszélyességére figyelnek. Ha ezekkel kapcsolatban kisebb szabálytalanságot találnak, akkor a büntetés pár 10 ezer forint, azonban ha a testi épségre ártalmas dolgot észlelnek, akkor komolyabb egészségügyi bírságot is kiszabhatnak a revizorok. Dr. Stánicz Éva tiszti főorvos elmondta - a strandolóktól is függ, hogy milyen a fürdők minősége.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!