Vas megyei vállalkozókat várnak Indonéziába

Szombathelyen járt hétfőn az indonéz nagykövet, ez volt az első hivatalos látogatása a megyében, aminek a kapcsolatfelvétel volt a célja. Mangasi Sihombing nagykövet elmondta, hogy nyitottak a magyarországi befektetők felé, és megemlítette, hogy Jáva szigeténél van egy korallzátony, ahol egy Vas megyei kötődésű vállalkozó ajánl búvárkodási lehetőséget a turistáknak. Indonézia szeretné élénkíteni a külkereskedelmi kapcsolatokat hazánkkal, és céljuk, hogy minél szélesebb körben ismertessék meg az itt élőkkel a saját kultúrájukat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek