Változnak a parkolási szabályok Szombathelyen

A türelmi idő városunkban öt perc, így ezalatt kell jegyet venni a parkoló autóra. Ha egy óránál kevesebb ideig várakozunk, akkor szintén 5 perces csúszást néznek el a parkoló őrök, amennyiben egy óránál hosszabb ideig parkoltunk, akkor viszont negyed órát is késhetünk anélkül, hogy pótdíjat kelljen fizetnünk. Július elsejétől a türelmi idő mellett változik a pótdíj meghatározása. Ha valaki két héten belül kifizeti a büntetést, akkor 14 órányi parkolási díjat kérnek el tőle, ezen túl viszont az óradíj negyvenszeresét. A SZOVA arra is lehetőséget biztosít, hogy ha valaki a büntetés után két napon belül vesz egy havi bérletet, annak a kiszabott összeget a bérlet árából jóváírják.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek