183 tanítási nap, a szokásosnál hosszabb őszi szünet és a tavalyinál a diákok szempontjából kicsit szerencsésebben, hétköznapokra is eső szünnapok: röviden így lehetne leírni a következő tanévet - írja az EduLine a Magyar Közlönyben megjelent, 2010/2011-es tanév rendjéről szóló miniszteri rendelet nyomán. Eszerint az idei őszi szünet kicsit hátrébb csúszik, mint a tavalyi, viszont szokatlanul hosszú lesz, hiszen a halottak napjával egybevonva október 30-tól november 7-ig fog tart majd. A téli szünet december 22. és január 2. közé esik, szinte pontosan ugyanúgy, mint az eddigi években. A félévi jegyeket 2011 január 14-én zárják, a bizonyítványát legkésőbb rá hét napra mindenki kézbe veheti. A tavaszi szünet szokás szerint hét napos lesz, az utolsó tanítási nap április 20-a, míg a szünet utáni első április 27-e lesz. Az érettségizők április 29-én vesznek részt utoljára tanítási órákon, a közép- és emelt szintű írásbelik a magyar érettségivel 2011 május 2-án kezdődnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!