Vállalkozóképzés a régió gazdaságáért

Tavasszal kezdődött és a közelmúltban ért véget a REGIONET képzéssorozata, ahol a térségből összeverbuválódott 35 vállalkozó a munkajog, a környezetvédelem, illetve a munkavédelem témakörében tett szert hasznosítható tudásra – olvasható a Vas Megyei Iparkamara hírlevelében. A Kőszeg és Vidéke Gazdasági Platform a városban székelő Ipartestülettel együtt önálló arculatát megőrizve, de a település gazdasági egységét erősítve folytatja munkáját. A workshop jellegű információátadás Csepregen is elindult, a közel harminc üzletember szeptember végén fejezi be tanulmányait.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek